Kąpiel drogą do szczęścia

Chwile spędzone pod prysznicem to dla niektórych moment celebracji, odpoczynku, „resetu”, lub nawet czegoś w stylu nowego startu. Niektórzy, co prawda wskakują pod strumień wody dosłownie na parę chwil w celach, do których jest przeznaczone to miejsce, aczkolwiek na pewno znajdą się wśród Was osoby, które lubią przeciągnąć nieco moment porannego prysznica?
Jeżeli jesteście z tych, którzy eudajmonię odnajdują właśnie podczas kąpieli, warto wybrać odpowiedni żel pod prysznic, dzięki któremu mycie ciała stanie się nie tylko bardziej esencjonalne, ale także wydajne pod względem higieny. Na rynku istnieje mnóstwo preparatów charakteryzujących się przeróżnymi właściwościami w dziedzinach tj. nawilżanie i pielęgnacja skóry, istnieją specjalne żele antybakteryjne, a nawet takie ograniczające nadmierne pocenie. To, jaki zostanie ostatecznym wyborem, najczęściej zależy od indywidualnych preferencji i przetestowania wielu wariantów.
Jeśli chodzi o żel pod prysznic, niebagatelne znaczenie ma także nuta zapachowa i to, jaki ślad po sobie pozostawia poranna kąpiel w kontekście całego dnia. Istnieją żele mocno aromatyzowane i te nico mniej (są nawet całkowicie bezwonne). Spektrum zapachowe jest bardzo duże, dlatego tutaj również wybór zależy od użytkownika. Charakterystycznym typem jest nawilżający żel pod prysznic, który oprócz mycia i pozostawiania zapachu dba o to, aby skóra pozostawała odpowiednio nawilżona i odżywiona.     
Pamiętajcie, że wybierając żel pod prysznic, decydujecie o swoich 10 minutach szczęścia podczas porannej kąpieli, więc warto przyłożyć do tego szczególną uwagę.

 

http://www.le-petit-marseillais.pl/

 

Dodaj komentarz

Podpis *
Email *
Witryna internetowa